Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Hämäräkytkin SOU-2 1vk 16A 230VAC vko/ant.
| Paino (netto) | 0.139 |
| ETIM-luokka | EC001645 Hämäräkytkin keskuksiin |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Nimellistaajuus | 50 Hz |
| Nimellistaajuus | 60 Hz |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 250 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 2000 VA |
| Mitoitettu kytkentävirta | 8 A |
| Kirkkauden säätöalue | 10 lx |
| Kirkkauden säätöalue | 50000 lx |
| Ohjelmoitavalla yöllisellä sammuttamisella | kyllä |
| Painikesisääntulo | ei |
| Max. valosensorin johdon pituus | 50 m |
| Valosensorin suojaluokka | II |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Upotussyvyys | 64 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Suojauksen taso (IP), valoanturi | IP65 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
