Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Hätä-seis -painike gallery 45x, 10A/250V, vapautus kiertämällä
| Pituus (mm) | 83 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Kokoonpano | peruselementti täyskoteloitu |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Käyttötapa | muu |
| Kontaktiton toiminta | ei |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Valolla | ei |
| Sisältää lampun | ei |
| Merkinantolampulla | ei |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Asennustapa | seinäkanava |
| Kiinnitystapa | kytkentä (pika) |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | keltainen |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Merkintä | ei ole |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Laitteen leveys | 45 mm |
| Laitteen korkeus | 45 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 40 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.073 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 107 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 104 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 91 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.104 |
| Pakkauskoko 3 | 12 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 289 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 227 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.548 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 384 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 69.536 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
