Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Holkkitiiviste tuulettava, vector, IP66, M20, muovi
| Paino (netto) | 0.014 |
| ETIM-luokka | EC000441 Holkkitiiviste |
| Kierre | metrinen |
| Kierrekoko metrinen/PG | 20 |
| Kierteen nousu | 1.5 mm |
| Kierteen pituus | 8 mm |
| Avaimen leukaväli | 27 mm |
| Avainväli | 27 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 6 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 13 mm |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | polyamidi (PA) |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Halogeeniton | kyllä |
| Lasikuituvahvistettu | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Iskunkestävyys | kyllä |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Taivutussuoja | kyllä |
| Vastamutterilla | kyllä |
| Pikakiinnitys | ei |
| Malli / Tyyppi | suora |
| Moniläpivientinen | ei |
| Sopii lattakaapelille | ei |
| Vedonpoistin | kyllä |
| Erillinen holkkitiiviste | ei |
| Käyttölämpötila | -25 °C |
| Käyttölämpötila | 40 °C |
| Räjähdystestattu versio | ei |
| EX-luokka, kaasu | ei ole |
| EX-luokka, pöly | ei ole |
| Armeeratulle kaapelille | ei |
| Suojattu | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 27 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 27 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.022 |
| Pakkauskoko 2 | 250 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.015 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.635 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 87.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
