Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Holkkitiiviste, vector, IP65, M50, muovi
| Paino (netto) | 0.08 |
| ETIM-luokka | EC002287 Keskuksen tarvikkeet/varaosat |
| Kierre | metrinen |
| Kierrekoko metrinen/PG | 50 |
| Kierteen nousu | 1.5 mm |
| Kierteen pituus | 12 mm |
| Avaimen leukaväli | 55 mm |
| Avainväli | 55 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 27 mm |
| Sopii kaapelihalkaisijoille | 35 mm |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | polyamidi (PA) |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Halogeeniton | kyllä |
| Lasikuituvahvistettu | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Iskunkestävyys | kyllä |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Taivutussuoja | kyllä |
| Vastamutterilla | kyllä |
| Pikakiinnitys | ei |
| Malli / Tyyppi | holkkitiiviste |
| Moniläpivientinen | ei |
| Sopii lattakaapelille | ei |
| Vedonpoistin | kyllä |
| Erillinen holkkitiiviste | ei |
| Käyttölämpötila | -20 °C |
| Käyttölämpötila | 100 °C |
| Räjähdystestattu versio | ei |
| EX-luokka, kaasu | ei ole |
| EX-luokka, pöly | ei ole |
| Armeeratulle kaapelille | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.086 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.086 |
| Pakkauskoko 3 | 960 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
