Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Hotellikorttikytkin 1s 10A hakuvalolla, R.classic, musta kiiltävä
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kokoonpano | peruselementti keskiölevyllä |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Käyttötapa | hotellikortti |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Valolla | kyllä |
| Merkinantolampulla | kyllä |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Merkintä | muu |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen syvyys | 60 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.096 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.115 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.582 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 171.624 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
