Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Huonetermostaatti 1a keskiölevyllä/kytkim., 24V, Q.x, antrasiitti samet., maal.
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Terminen takaisinkytkentä | sarja |
| Poikkeama-arvo | 0.5 K |
| Poikkeama-arvo | 0.5 K |
| Lämpötila luettavissa | ei |
| Ilmaisimen / anturin tyyppi | kaksoismetalli |
| Sisältää näytön | ei |
| Kosketintyyppi | avauskosketin (NC) |
| RAL-numero | 9010 |
| Korkeus | 71 mm |
| Leveys | 71 mm |
| Syvyys | 49 mm |
| Lämpötilaohjauksen luokka | I |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.13 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1920 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| 3D-kuva (.dwg) | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.13 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 7.5079 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
