Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Huonetermostaatti 1vk keskiölevyllä, R.classic, musta kiiltävä
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Teholähteen tyyppi | 230 V AC |
| Terminen takaisinkytkentä | sarja |
| Säätötapa | muu |
| Lämmitys | kyllä |
| Lämmitinlähtöjen määrä | 1 |
| Sopii jäähdytykseen | kyllä |
| Jäähdytyslähtöjen määrä | 1 |
| Poikkeama-arvo | 0.5 K |
| Poikkeama-arvo | 0.5 K |
| Säädettävä poikkeama | ei |
| Lämpötila luettavissa | ei |
| Ilmaisimen / anturin tyyppi | kaksoismetalli |
| Sisältää näytön | ei |
| Piilotettu toiminta | ei |
| Kosketintyyppi | vaihtokosketin (NO/NC) |
| Maksimikontaktijännite | 4000 V |
| Kosketinkuorma max. | 10 A |
| Rajähdyssuojattu | ei |
| RAL-numero | 9005 |
| Korkeus | 71 mm |
| Leveys | 71 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Halkaisija | 71 mm |
| Lämpötilaohjauksen luokka | I |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.06863 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.08763 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.53168 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 138.01376 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.33 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 5.7004 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
