Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jalkakalistakanavarunko 2 johtotilaa PVC SL20x55mm, musta
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 20 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| Korkeus | 55 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Jalkalistalla | ei |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | ei |
| Väri | musta |
| Osastojen lukumäärä | 1 |
| Kiinnitystapa | pohjareiät |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2010 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.28 |
| Pakkauskoko 2 | 36 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 10.09 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1512 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1460 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 463.78 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.92 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.6208 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |