Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jalkakalistakanavarunko 3 johtotilaa PVC SL 20x80mm, musta
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 20 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Korkeus | 80 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Jalkalistalla | ei |
| Halogeeniton | ei |
| Osastojen lukumäärä | 2 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2010 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.403 |
| Pakkauskoko 2 | 36 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 14.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1188 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1630 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 518.5 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.4 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 3.276 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |