Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jalkalistakanavakansi PVC SL 20x80x2000 LED-nauha-asennukseen, grafiitinmusta
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 20 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Korkeus | 80 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Jalkalistalla | ei |
| Listan kansi | ei ole |
| Suojakalvolla | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Väri | musta |
| RAL-numero | 9011 |
| Koristelu | ei ole |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.321 |
| Pakkauskoko 2 | 18 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 5.77 |
| Pakkauskoko 3 | 18 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2016 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 686.24 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |