Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jalustan suojalevy, jalusta 550 (3426392), väri RAL 1013
| Pituus (mm) | 17 |
| Leveys (mm) | 540 |
| Korkeus (mm) | 264 |
| Malli / Tyyppi | sokkelin etu-/takaosa |
| Materiaali | teräs |
| Väri | muu |
| Soveltuu koteloleveydelle | 550 mm |
| Soveltuu kotelosyvyydelle | 160 mm |
| Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon | ei |
| Soveltuu kaapelien niputukseen | ei |
| Soveltuu ulkoasennukseen | kyllä |
| Leveys | 550 mm |
| Korkeus | 267 mm |
| Syvyys | 17 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 264 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 540 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 17 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.95 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 44.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 19.974 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |