Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jatkoakseli halkaisija 5mm pituus 150mm laitteille HAB/HAC/HAD/HIM 20-100A
| Paino (netto) | 0.047 |
| ETIM-luokka | EC000916 Akseli kytkimelle |
| Pituus | 150 mm |
| Poikkileikkauksen korkeus | 5 mm |
| Poikkileikkauksen leveys | 5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 100 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 158 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 72 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.048 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.075 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 144.8 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
