Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jatkokappalepari GBA50085/50131/50161, sinkitty teräs
| Pituus (mm) | 15 |
| Leveys (mm) | 80 |
| Korkeus (mm) | 40 |
| Seinäkanavan leveys | 85 mm |
| Seinäkanavan leveys | 162 mm |
| Seinäkanavan syvyys | 56 mm |
| Rakennetyyppi | kytkin |
| Malli / Tyyppi | epäsymmetrinen |
| Materiaali | teräs |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Potentiaalintasaus | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.049 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.529 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2880 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 443.176 |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
