Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johdonsuojakatkaisija 1-napainen 25kA D-käyrä 4A 1 moduulia
| Pituus (mm) | 73 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Upotussyvyys | 70 mm |
| Laukaisukäyrä | D |
| Napojen määrä yhteensä | 1 |
| Nimellisvirta | 4 A |
| Nimellisjännite | 415 V |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icn EN 60898, 230 V | 10 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icu IEC 60947-2, 230 V | 25 kA |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icu IEC 60947-2, 400 V | 25 kA |
| Juontava 0-napa | ei |
| Ylijänniteluokka | 3 |
| Ympäristön likaantumisaste | 2 |
| Lisäyksikkömahdollisuus | kyllä |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP2X |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 25 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 35 mm² |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.126 |
| Pakkauskoko 2 | 108 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 3 | 108 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 13.34 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2592 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 343.16 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.995 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.2776458 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |