Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johdotuskouru PVC BA7A 100x100mm sininen
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 100 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Materiaali | PVC |
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Aukkojen etäisyys | 6.5 mm |
| Aukon leveys | 6 mm |
| Sivuseinän tyyppi | lamelloitu |
| Halogeeniton | ei |
| Itsestäänsammuva | kyllä |
| Taipuisa | ei |
| Käytettävä poikkipinta | 8488 mm² |
| Kiinnitystapa | pohjareiät |
| Kansikappaleella | kyllä |
| Väri | sininen |
| RAL-numero | 5015 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 12 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 15.35 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 15.35 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 216 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1640 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 316.3 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 9.009 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 11.2035000001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
