Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johdotuskourupakkaus, vector, 12 modulia leveille koteloille
| Pituus (mm) | 260 |
| Leveys (mm) | 23 |
| Korkeus (mm) | 23 |
| Korkeus | 23 mm |
| Leveys | 23 mm |
| Pituus | 260 mm |
| Halkaisija | 23 mm |
| Aukkojen etäisyys | 14 mm |
| Aukon leveys | 8 mm |
| Sivuseinän tyyppi | lamelloitu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Itsestäänsammuva | kyllä |
| Taipuisa | kyllä |
| Kiinnitystapa | pohjareiät |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.106 |
| Pakkauskoko 2 | 20 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.116 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.51 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 540 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1150 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 83.24 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.491 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.7073 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
