Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Joustava johdotuskouru tarralla halogeeniton 45x43mm p=500mm vaaleanharmaa
| Pituus (mm) | 500 |
| Leveys (mm) | 44 |
| Korkeus (mm) | 42 |
| Materiaali | muu |
| Pituus | 500 mm |
| Halkaisija | 44 mm |
| Aukkojen etäisyys | 4.5 mm |
| Aukon leveys | 8 mm |
| Sivuseinän tyyppi | lamelloitu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Itsestäänsammuva | kyllä |
| Taipuisa | kyllä |
| Käytettävä poikkipinta | 620 mm² |
| Kiinnitystapa | itseliimautuva ja pohjaperformointi |
| Kansikappaleella | ei |
| Väri | harmaa |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 2 | 40 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 540 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.79 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1025 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 139.96 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.63568 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.9489168 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |