Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaapelipeitekanava, 2-kenttäinen, pikakin., K x L x S 176 x 550 x 135mm, RAL9010
| Pituus (mm) | 580 |
| Leveys (mm) | 202 |
| Korkeus (mm) | 178 |
| Korkeus | 176 mm |
| Leveys | 550 mm |
| Pituus | 550 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 193 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 153 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.32 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 580 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 195 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.321 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 40 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1025 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 5.16 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 6.576 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
