Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaapelisidontakisko, univers, IP44/54, 1-kenttää, C-profiili 30x15mm, hahlo 17mm
| Paino (netto) | 0.09 |
| ETIM-luokka | EC002624 Kaapelointitarvike (kotelo/kaappi) |
| Leveys | 140 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Syvyys | 10 mm |
| Väri | ruostumaton teräs |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.9 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 300 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 27 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
