Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaappi, univers, IP44/II, 1700x800x205mm, tyhjä
| Paino (netto) | 34.672 |
| ETIM-luokka | EC000058 Tyhjä kotelo/kaappi |
| Suojuksen tyyppi | kansi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Mitoitusvirta (In) | 400 A |
| Korkeus | 1700 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| Upotussyvyys | 205 mm |
| Sisäsyvyys | 143 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 1 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 1 mm |
| RAL-numero | 9010 |
| Moduulien määrä | 396 |
| Rivien lukumäärä | 11 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 36 |
| Läpivientien määrä laipoille | 6 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kaapeliläpivientien määrä | 6 |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Suojausluokka | II |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 205 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 1700 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 37.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 820 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 1750 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 37.44 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
