Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaiutin valkoinen 4/8W 8Ω, S.1/B.x, alumiini matta, maalattu
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Väri | hopea |
| Lattiakaiutin | ei |
| Kattoasennus | ei |
| Uppoasennus | ei |
| Kannettava | ei |
| Torvikaiutin | ei |
| Soundbar | ei |
| Ääniprojektori | ei |
| Taajuus | 170 Hz |
| Taajuus | 18000 Hz |
| Ääniteho | 4 W |
| Nimellisteho | 3 W |
| Aktiivijärjestelmä | ei |
| Kaiutinteiden määrä | 1 |
| Bass reflex | ei |
| Äänenvoimakkuuden säätö | ei |
| Bluetooth | ei |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | ei |
| WLAN | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 69 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.141 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 69 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.114 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
