Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaiutinrasia 2-osainen, W.1, pinta-asennus IP55, harmaa
| Leveys (mm) | 76 |
| Korkeus (mm) | 76 |
| Kokoonpano | peruselementti täyskoteloitu |
| Käyttö | kaiutinliitäntä |
| Pölysuojakannella | kyllä |
| Saranoitu kansi | kyllä |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoituslevyn |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Vedonpoistin | ei |
| Suojatut väylät | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP55 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Laitteen leveys | 76 mm |
| Laitteen korkeus | 76 mm |
| Laitteen syvyys | 65 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 76 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.153 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 119 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 87 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.152 |
| Pakkauskoko 3 | 30 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
