Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaksoispainike 16A 2 sulkeutuvaa kosketinta 230V AC 1 moduuli
| Pituus (mm) | 66.3 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Kytkentävirta | 16 A |
| Kytkentäjännite | 230 V |
| Jännitetyyppi | AC |
| Merkinantolampulla | ei |
| Merkkiväri | muu |
| Painikkeen väri | puna-vihreä |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotussyvyys | 66 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.067 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 227 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 97 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.795 |
| Pakkauskoko 3 | 144 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 372 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 237 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.98 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3456 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1098 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 264.52 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |