Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kanavakytkin 2-napainen 16A/250V gallery 45 3 mod. liikenteenvalkoinen QC
| Pituus (mm) | 52 |
| Leveys (mm) | 67.5 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Kytkentätapa | 2-napainen kytkin |
| Käyttötapa | keinuvipu |
| Kokoonpano | peruselementti täyskoteloitu |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Painikekytkin | ei |
| Vipujen määrä | 1 |
| Asennustapa | seinäkanava |
| Kiinnitystapa | kytkentä (pika) |
| Asennuslevyllä | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9016 |
| Merkintätila/-pinta | ei |
| Valaisu | kyllä |
| Valaistustoiminto | valaistu (päällä) |
| Valaistuksen tyyppi | LED, kiinteä |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP2X |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Lämmityskytkin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 45 mm |
| Laitteen korkeus | 45 mm |
| Laitteen syvyys | 52 mm |
| Upotussyvyys | 57 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 52 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.061 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.605 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 395 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.425 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3200 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 228.6 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.539 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.78027 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
