Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kanavapistorasia 3-osainen 33°-kään. pesät 16A/250V Rastec 45 puhtaanvalkoinen
| Pituus (mm) | 40 |
| Leveys (mm) | 135 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Malli / Tyyppi | Pistorasia CEE 7/3 (type F) |
| Juontava 0-napa | ei |
| Suojamaadoitus | maadoituskynnet |
| Aktiivisten kontaktien määrä (pyöreä) | 2 |
| Merkinantolampulla | ei |
| Yksikköjen määrä | 3 |
| Moduulien lukumäärä | 6 |
| Vaiheiden lukumäärä | 1 |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Saranoitu kansi | ei |
| Parannettu kosketussuojaus | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Metalliväri | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Lukittava | ei |
| Irrotus/vapautus-mekanismi | ei |
| Eristetty asennus | ei |
| Toiminnanilmaisevalla valolla | ei |
| Hakuvalolla | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Vikavirtasuojaus | ei |
| Pienoissulakkeella | ei |
| Erikoisteholähde | ei erityistä virtalähdettä |
| Asennustapa | muu |
| Kiinnitystapa | pikakiinnitys |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Ketjutusmahdollisuus | kyllä |
| Läpikytkentöjen lukumäärä | 1 |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Kääntyvä keskiosa | kyllä |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK00 |
| Laitteen leveys | 45 mm |
| Laitteen korkeus | 135 mm |
| Laitteen syvyys | 40 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 45 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Wi-Fi-toistin | ei |
| Sisäänrakennetulla bluetooth-kaijuttimella | ei |
| Rankoille käyttöolosuhteille (VDE:n mukaan) | ei |
| UK Building Regulations Part M mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.11 |
| Pakkauskoko 2 | 6 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.72 |
| Pakkauskoko 3 | 120 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 330 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.875 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1020 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
