Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kansi BRP 80mm pituus 2m BRP-johtokanaville, grafiitinmusta, kova PVC
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 80 |
| Korkeus (mm) | 16 |
| Leveys | 80 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Malli / Tyyppi | sileä |
| Peitelevyjen kiinnitystapa | sisäpuolinen kiinnitys |
| Kannen asennus | napsautettava |
| Asiattomalta käytöltä suojattu kiinnitys | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero | 9011 |
| Suojakalvolla | kyllä |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.368 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 9.22 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1632 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1480 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 666.96 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.dwg) | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |