Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kattokannake galv. sinkitty teräs kanavajärjestelmille 600mm
| Paino (netto) | 1.94 |
| ETIM-luokka | EC000082 Kaapelitiejärjestelmä kattokannake |
| Pituus | 600 mm |
| Profiilin leveys | 50 mm |
| Profiilin korkeus | 50 mm |
| Kantavuus | 15000 kN |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | kyllä |
| Ruostumaton teräs, peitattu | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 605 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.05 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.05 |
| Pakkauskoko 3 | 8 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 610 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 350 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 280 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 16.104 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 96 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 218.248 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
