Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Käyttötuntilaskuri 230VAC jännitteelle taajuudella 50/60Hz
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 35 |
| Korkeus (mm) | 85 |
| Laskurialue | 99999 h |
| Nollaustoiminto | nollauspainike |
| Toiminnan ilmaisu | kyllä |
| Merkkien määrä | 6 |
| Jännitetyyppi | AC |
| Tulojännitteen taajuus | 50 Hz |
| Tulojännitteen taajuus | 50 Hz |
| Tarkkuus per päivä | 360 s |
| Leveys | 35 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Upotussyvyys | 60 mm |
| Etulevyn leveys | 35 mm |
| Etulevyn korkeus | 90 mm |
| Paneeliaukon halkaisija | 45 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.097 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.099 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.152 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 170.648 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
