Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kellokytkin digitaalinen SHT-3/2 vuosi 2-kan 16A 230VAC
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 35 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kanavien lukumäärä | 2 |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Käyttöjännitteen taajuus | 50 Hz |
| Käyttöjännitteen taajuus | 60 Hz |
| Varakäyntiaika tunneissa | 26280 |
| Varakäyntiaika vuosissa | 3 |
| Tarkkuus per päivä | 1 s |
| Tekstiopastus näytössä | kyllä |
| Ulkoisesti ohjelmoitava | kyllä |
| Sisältää muistikortin | ei |
| 60 min. ohjelma | kyllä |
| 24 h ohjelma | kyllä |
| Viikko-ohjelma | kyllä |
| Vuosi-ohjelma | kyllä |
| Loma-ohjelma | kyllä |
| Impulssiohjelma | kyllä |
| Jaksotusohjelma | kyllä |
| Astro-ohjelma | ei |
| Satunnaisohjelma | kyllä |
| Käyttötuntilaskuri | ei |
| Verkkosynkronointi | ei |
| Kideohjattu | kyllä |
| Radio-ohjattu | ei |
| Radio-ohjattu (DCF77) | ei |
| GPS | ei |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 1 | 1 min |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 2 | 1 min |
| Muistipaikkojen lukumäärä | 100 |
| Automaattinen siirtyminen talvi-/kesäaikaan | kyllä |
| Käsikäyttöinen | kyllä |
| Ulkoinen painike, tulo | ei |
| Kytkennän esivalinta | ei |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP10 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Leveys | 35.6 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
