Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keraaminen putkisulake 14×51 gG 32A 500VAC 120kA
| Halkaisija (Ø) (mm) | 14 |
| Pituus (mm) | 51 |
| Leveys (mm) | 14 |
| Korkeus (mm) | 14 |
| Malli / Tyyppi | keraaminen sulake |
| Koko | 14x51 mm |
| Jännitetyyppi | AC |
| Nimellisvirta | 32 A |
| Nimellisjännite | 500 V |
| Käyttöluokka | gG (johdon ylikuormitus- ja oikosulkusuojaus) |
| Mitoitustoimintataajuus | 50 Hz |
| Mitoitustoimintataajuus | 60 Hz |
| Sulakkeen tilanilmaisu | muu |
| Laukaisukäyrä | muu |
| Katkaisukyky | 120 kA |
| Tehohävikki nimellisvirralla | 3.5 W |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.192 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.192 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 24000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
