Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy datarasioille 45400x/454201, R.x, puhtaanvalkoinen kiiltävä
| Leveys (mm) | 58 |
| Korkeus (mm) | 58 |
| Kokoonpano | keskiölevy |
| Käyttö | modulaarinen jakkiliitin |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | kyllä |
| Saranoitu kansi | ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Liitinten lukumäärä | 1 |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 58.1 mm |
| Laitteen korkeus | 58.1 mm |
| Laitteen syvyys | 16 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 58.1 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 58.1 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 16 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.009 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.167 |
| Pakkauskoko 3 | 180 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.426 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5760 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 134.632 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.163 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.2104900001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
