Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy datarasioille 45410x/454202, S.1/B.x, puhtaanvalkoinen matta
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| Kokoonpano | keskiölevy |
| Käyttö | modulaarinen jakkiliitin |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | kyllä |
| Saranoitu kansi | ei |
| Liitäntäsuunta | suora |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoituslevyn |
| Merkinnällä | ei |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Liitinten lukumäärä | 2 |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Valolla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Laitteen leveys | 55 mm |
| Laitteen korkeus | 55 mm |
| Laitteen syvyys | 14 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.011 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.135 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 16000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.213 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.2348 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
