Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy kaapeliulosotolle puolikiinteä asennus, 1930, softtouch musta, maal.
| Pituus (mm) | 50.5 |
| Leveys (mm) | 50 |
| Korkeus (mm) | 15.5 |
| Kokoonpano | keskiölevy |
| Käyttö | kaapeliulostulo |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Liitäntäsuunta | alapuolella |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | Duroplast |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 50 mm |
| Laitteen korkeus | 50 mm |
| Laitteen syvyys | 15.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50.5 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 15.5 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.018 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 177 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 77 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.181 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
