Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy mekaaniselle ajastimelle 120 min, S.1/B.x, puhtaanvalkoinen matta
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Merkintä/ilmaisu | useita symboleja |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | muu |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Merkintäalueella | ei |
| Vaihdettavalla linssillä/symbolilla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Leveys | 55.5 mm |
| Korkeus | 55.5 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 33 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.018 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 33 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.029 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3840 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.189 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.24468 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
