Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy vääntimellä askelkytkimelle 386103, K.1, antrasiitti matta
| Leveys (mm) | 70.5 |
| Korkeus (mm) | 55.5 |
| Malli / Tyyppi | säätönuppi |
| Merkintä/ilmaisu | useita symboleja |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | tasokytkin |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero (vastaava) | 7021 |
| Merkintäalueella | ei |
| Vaihdettavalla linssillä/symbolilla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP44 |
| Leveys | 55 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.044 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 33 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.044 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.436 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.49666 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |