Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskityspiste data 6xCat6A suojattu
| Pituus (mm) | 162 |
| Leveys (mm) | 125 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Tietoliikennekäyttöön | kyllä |
| Soveltuu 230 V | ei |
| Soveltuu läpijohdotukseen | ei |
| Materiaali | muu |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pituus | 162 mm |
| Leveys | 125 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Liitäntätyyppi | kaapelointi |
| Tulojen lukumäärä | 6 |
| Ulostulon tyyppi | RJ45 |
| Lähtöjen lukumäärä | 6 |
| Haaran tyyppi | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.34 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.34 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.09 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 240 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 147.16 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |