Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskustermostaatti -40/+110 2-t kello/vuosi 2mod DIN
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 35 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | ruuviliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Mittauspiirien lukumäärä | 2 |
| Virhelokin mahdollisuus | ei |
| Ulkoinen nollaus mahdollista | ei |
| Lämpötilamittausalue | -40 °C |
| Lämpötilamittausalue | 110 °C |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Leveys | 35.6 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Syvyys | 90 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
