Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskusvalonsäädin yleis 100/500W LED/ESL 2M
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 35 |
| Korkeus (mm) | 85 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Käyttötapa | väännin/painike |
| Himmennys laskevan reunan ohjaus | kyllä |
| Himmennys nousevan reunan ohjaus | kyllä |
| Kruunuvalonsäädin | kyllä |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Valaistustason muisti | kyllä |
| Käytettävissä painikkeen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä RF-painikkeen kanssa | ei |
| Käytettävissä IR-painikkeen kanssa | ei |
| Asennustapa | DIN-kiskosovitin |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 9001 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Ohjausjännite | 195.5 V |
| Ohjausjännite | 253 V |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Johtimen poikkipinta-ala | 1.5 mm² |
| Johtimen poikkipinta-ala | 6 mm² |
| Laitteen leveys | 35 mm |
| Laitteen korkeus | 85 mm |
| Laitteen syvyys | 62 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.18 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.65 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1070 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 206.6 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.76 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 10.6956 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (fin) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |