Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskusvalonsäädin yleis 60/300W lisätoiminnoilla LED/ESL 1M
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 18 |
| Korkeus (mm) | 85 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Käyttötapa | väännin/painike |
| Himmennys laskevan reunan ohjaus | kyllä |
| Himmennys nousevan reunan ohjaus | kyllä |
| Kruunuvalonsäädin | kyllä |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Ala-aseman sisääntulo | ei |
| Valaistustason muisti | kyllä |
| Käytettävissä painikkeen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä liiketunnistimen kanssa | ei |
| Käytettävissä läsnäoloilmaisimen kanssa | ei |
| Käytettävissä kellokytkimen/ajastimen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä RF-painikkeen kanssa | ei |
| Käytettävissä IR-painikkeen kanssa | ei |
| Asennustapa | DIN-kiskosovitin |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 9001 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Ohjausjännite | 195.5 V |
| Ohjausjännite | 253 V |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Johtimen poikkipinta-ala | 1.5 mm² |
| Johtimen poikkipinta-ala | 6 mm² |
| Laitteen leveys | 17.5 mm |
| Laitteen korkeus | 90 mm |
| Laitteen syvyys | 65 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.11 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 367 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.79 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 185.96 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.54 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 8.1429 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |