Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kiinnitysadapteri litteälle johtosuojalle lattiarasiakiinnitykseen, syvänmusta
| Pituus (mm) | 55 |
| Leveys (mm) | 27 |
| Korkeus (mm) | 16 |
| Korkeus | 16 mm |
| Leveys | 27 mm |
| Pituus | 55 mm |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero | 9005 |
| Kiinnitystapa | pohjareiät |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 16 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 27 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.003 |
| Pakkauskoko 2 | 2800 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.945 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 28000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 102.8 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
