Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kilvenpidin P751 merkintäkilville BK4
| ETIM-luokka | EC001032 Tekstikilven pidike ohjauslaitteelle |
| Leveys | 29.7 mm |
| Korkeus | 43 mm |
| Reiän halkaisija | 22.5 mm |
| Väri | musta |
| Muoto | suorakulmainen |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 3 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.002 |
| Pakkauskoko 2 | 100 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
