Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
KNX/DALI 2 valonsäädin 4-kanavainen, Broadcast, KNX Secure, easy, RGB(T)W
| Pituus (mm) | 67 |
| Leveys (mm) | 106.5 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Väyläjärjestelmä KNX | kyllä |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | ei |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Muut väyläjärjestelmät | muu |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | ei |
| Malli / Tyyppi | DALI-liitäntä |
| Asennustapa | DIN-kiskosovitin |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 6 |
| Kanavien lukumäärä | 4 |
| Laitteiden maksimimäärä per kanava | 24 |
| Irrotussuojattu | ei |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Päivitettävissä | kyllä |
| Käyttöjännite | 230 V |
| Käyttöjännite | 240 V |
| Jännitetyyppi | AC |
| Energiankulutus | 0.9 W |
| Protokolla | muu |
| Järjestelmäsidonnainen | ei |
| Visualisointi | kyllä |
| Web-serveri | ei |
| Radioliitäntä | ei |
| Infrapunaliitäntä | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.265 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.265 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.74 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 100.88 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tuotekuvaus | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 19.2 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 197.8616 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (fin) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
