Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kojerasia 1-osainen uppoasennus kiviseinään, R.8, punainen
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 92.5 |
| Korkeus (mm) | 92.5 |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Muoto | neliö |
| Rakennetyyppi | liitäntärasia (pyöreä/neliö) |
| Pyörivä rengas | ei |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Pituus | 91.5 mm |
| Leveys | 92.5 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Sisäsyvyys | 52 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 1 |
| Ruuveilla | ei |
| Murrettava läpivienti | kyllä |
| Kalvoläpivienti | kyllä |
| Nysäläpivienti | kyllä |
| Porrasläpivienti | kyllä |
| Putken lukitus | ei |
| Lukitusmahdollisuus | ei |
| Läpivienti takana | ei |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | punainen |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | 1 |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Erityiskäyttö | ei ole |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 61 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.053 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.068 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.238 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.31168 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |