Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kojerasia 2-osainen TS Sensor
| Pituus (mm) | 47.5 |
| Leveys (mm) | 68 |
| Korkeus (mm) | 139 |
| Rakennetyyppi | liitäntärasia (pyöreä/neliö) |
| Pyörivä rengas | ei |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Pituus | 139 mm |
| Leveys | 68 mm |
| Syvyys | 47.5 mm |
| Syvyys | 47.5 mm |
| Sisäsyvyys | 45 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 2 |
| Ruuveilla | kyllä |
| Murrettava läpivienti | kyllä |
| Kalvoläpivienti | kyllä |
| Nysäläpivienti | kyllä |
| Porrasläpivienti | kyllä |
| Putken lukitus | ei |
| Lukitusmahdollisuus | ei |
| Läpivienti takana | ei |
| Halogeeniton | ei |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Kiinteät kiinnikkeet | kyllä |
| Valaisinkoukku | ei |
| Erityiskäyttö | ei ole |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.059 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1700 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
