Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kojerasia 4-osainen uppoasennus kiviseinään, R.8, punainen
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 304.5 |
| Korkeus (mm) | 92.5 |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Muoto | suorakulmainen |
| Rakennetyyppi | liitäntärasia (pyöreä/neliö) |
| Pyörivä rengas | ei |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Pituus | 304.5 mm |
| Leveys | 305 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Sisäsyvyys | 52 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 4 |
| Ruuveilla | ei |
| Murrettava läpivienti | kyllä |
| Kalvoläpivienti | kyllä |
| Nysäläpivienti | kyllä |
| Porrasläpivienti | kyllä |
| Putken lukitus | ei |
| Lukitusmahdollisuus | ei |
| Läpivienti takana | ei |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | punainen |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | 1 |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Erityiskäyttö | ei ole |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 297 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 61 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.184 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.18 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 333 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 82.94 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.613 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.8726 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |