Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
P769126 Kojevastake 2P+E 16A 230V IP66 IP67 IP69 1-10mm2 6h P769126
| ETIM-luokka | EC001317 Kojepistorasia (CEE) |
| IEC-luokitettu virran voimakkuus | 16 A |
| Nimellistaajuus | 50 Hz |
| Nimellistaajuus | 60 Hz |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Maadoituksen asento kellotaulun mukaisesti | 6 h |
| Kotelointiluokka (IP) | IP66 |
| Liitäntätapa | ruuviliitos |
| Pistokkeen kulma | suora |
| Materiaali | muovi |
| Armeijakäyttöön | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
