Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kokoojakiskokiinnike jonovaroke NH00 185mm kiskolle, kiskopaksuus 5-10mm
| Paino (netto) | 0.04 |
| ETIM-luokka | EC000001 Virtakiskoliitin |
| Virtakiskon paksuus | 5 mm |
| Virtakiskon paksuus | 10 mm |
| Virtakiskon leveys | 185 mm |
| Virtakiskon leveys | 185 mm |
| Soveltuu | litteä kisko |
| Liittimen leveys | 38 mm |
| Maksiminimelliskäyttövirta Ie | 220 A |
| Soveltuu pyöröjohdinliitoksiin | kyllä |
| Soveltuu sektorijohdinliitoksiin | kyllä |
| Soveltuu lattajohdinliitoksiin | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 2 | 50 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.114 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 200 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
