Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kompaktikatkaisija h1000 3-napainen 70kA 1000A elektroninen aseteltava LSI
| Pituus (mm) | 433 |
| Leveys (mm) | 210 |
| Korkeus (mm) | 145 |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 1000 A |
| Mitoitusjännite | 220 V |
| Mitoitusjännite | 690 V |
| Mitoitettu katkaisukyky lcu, 400 V, 50 Hz | 70 kA |
| Lämpöreleen virta-asetus | 400 A |
| Lämpöreleen virta-asetus | 1000 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 5600 A |
| Oikosulkulaukaisun säätöalue | 10000 A |
| Tehohäviö | 186 W |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sisäänrakennettu maasulkusuojaus | ei |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Sopii DIN-kiskoasennukseen | ei |
| DIN-kiskoasennusmahdollisuus | ei |
| Päältä-pois -ilmaisimen mahdollisuus | ei |
| Integroitu alijännitelaukaisija | ei |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Päävirtapiirin liitännän suunta | etuosa |
| Ohjauselementin tyyppi | vipu |
| Kokonainen laite suojayksiköllä | kyllä |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Moottoriohjain valittavissa | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 435 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 14 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 539 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 316 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 206 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 14.085 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 25 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 361.04 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |