Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Korkeudensäätösarja, univers, uppoasennuskoteloille FWU, 12mm – 32mm
| Paino (netto) | 0.059 |
| ETIM-luokka | EC002625 Kiinnitystarvike (kotelo/kaappi) |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | kiinnitysosat/-sarjat |
| Lisätarvike | kyllä |
| Varaosa | ei |
| Materiaali | teräs |
| Leveys | 30 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Syvyys | 2 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.01 |
| Pakkauskoko 2 | 20 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 325 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 173 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 3 | 20 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.26 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 6000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1078 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 403 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.203 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.29605 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
