Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuoja ylä/ala 3-osaiselle pistorasiamoduulille VZ00AS
| Pituus (mm) | 55 |
| Leveys (mm) | 250 |
| Korkeus (mm) | 75 |
| Korkeus | 75 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 55 mm |
| Materiaali | muovi |
| Sarana | ei |
| Pikalukitus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | muu |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.089 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.089 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 288 |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.423 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.51586 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
